2014 część 1

VI spotkanie z dziećmi z DDP oraz II spotkanie z Dziećmi z MDP pt "Umundurowanie strażackie"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Zapobiegajmy Pożarom" edycja 2014

Informacja o konkursie
zapobiegajmy pozarom2014gmina.docx
Microsoft Word Document 12.1 KB
Regulamin konkursu
regulamin turniej plastyczny.pdf
Adobe Acrobat Document 294.7 KB

Święto Niepodległości 11 listopada

     W dn.11 listopada, jak co roku, nasi Strażacy Ochotnicy uczestniczyli we mszy świętej dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów. Złożone zostały również kwiaty pod Obeliskiem Zmarłych Strażaków.

IV spotkanie z dziećmi z DDP pt."Jestem bezpieczny" oraz I spotkanie z młodzieżą z MDP pt."Jestem bezpieczny".

I Gminny Przegląd Orkiestr Dętych

Zaproszenie na I Gminny Przegląd Orkiestr Dętych

Serdecznie zapraszamy na I Gminny Przegląd Orkiestr Dętych.

Uroczystość odbędzie się w niedzielę, 14 września od godz. 16:00 na placu przy stawach w Opatówku (ul. Poniatowskiego). Szczegółowy program przeglądu poniżej.

                                     

                                         ZAPRASZAMY!!!

Przegląd Orkiestr Dętych
gminny_przeglad_orkiestr_detych_14_09_20
Adobe Acrobat Document 1.2 MB

Szkolenie z pierwszej pomocy z fantomami

VII Rajd Młodziezowych Drużyn Pożarniczych OSP w Sierzchowie 2014r.

Przygotowanie dzieci oraz młodzieży należących do MDP do Rajdu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Sierzchowie 2014

Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze w Stawiszynie

     W dn. 03.08.2014r. w miejscowości Stawiszyn odbyły sie Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzieła nasza męska młodzieżowa drużyna pożarnicza zajmując 7 miejsce z wynikiem łącznym: 1 024,2 pkt.

 

     Impreza odbyła się już po raz 16. i rozegrana została wg. regulaminu młodzieżowych zawodów sportowo - pożarniczych w konkurencjach: rozwinięcie bojowe i bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami. W zawodach udział wzieło 7 żeńskich młodzieżowych drużyn pożarniczych oraz 12 męskich młodzieżowych drużyn pożarniczych.

 

                                  GRATULUJEMY!!!

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

     W dn. 13 lipca 2014r. na boisku przy ul. Ogrodowej w Opatówku odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło 18 drużyn (w tym 5 żeńskich), zgłoszonych przez 8 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Opatówek.

Zawody rozpoczeły się wprowadzeniem drużyn na plac zawodów przez Komendanta Gminnego druha Stanisława Barana, po którym nastąpiło wciągnięcie flagi na maszt. Druh komendant złożył meldunek druhowi Sebastianowi Wardęckiemu, a otwarcia zawodów dokonał Wiceprezes ZOG ZOSP RP druh Mariusz Małoburski.

     Zawody prowadził i relacjonował ich przebieg dh Henryk Łazarek.

 

     Członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych rywalizowali według regulaminu CTIF - do pokonania mieli sztafetę o długości 400 m oraz ćwiczenie bojowe.

Dorośli rywalizowali według regulaminu męskich i kobiecych drużyn pożarniczych - do pokonania mieli sztafetę 7 x 50 m oraz ćwiczenie bojowe.

 

Klasyfikacja końcowa zawodów:

 Młodzieżowe męskie drużyny pożarnicze wg regulaminu CTIF: 2 miejsce - MDP w Chełmcach 

Kobiece drużyny pożarnicze grupy C: 1 miejsce - OSP w Chełmcach

Męskie drużyny pożarnicze grupy A: 1 miejsce - OSP w Chełmcach

  

     Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami, dyplomami oraz nagrodami finansowymi ufundowanymi przez samorząd gminny.

 

     Wraz z organizatorami zawodnikom kibicowali licznie zgromadzeni sympatycy pożarnictwa, strażacy i ich rodziny oraz zaproszeni goście. Na zawodach obecni byli m.in.: poseł na Sejm Leszek Aleksandrzak, Przewodniczący Rady Powiatu Mieczysław Łuczak, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Dziedzic, Wójt Gminy Sebastian Wardęcki, Przewodniczący Rady Gminy Paweł Bąkowski, Prezes KS Opatówek Piotr Stasiak, prezesi OSP i członkowie Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Opatówku.

     Organizatorami zawodów byli: Zarząd Oddziały Gminnego Związku OSP RP, Zarząd OSP w Chełmcach i Urząd Gminy w Opatówku. 

 

                                   GRATULUJEMY!!!

 

Zabytkowa pompa ręczna z OSP w Chełmcach w ramach uroczystości "Kalisz-Feniks 1914-2014

     W sobotę, 5 lipca 2014 w ramach programu "Kalisz-Feniks 1914-2014'' na skwerze "Złoty Róg" turyści i przybyli na uroczystość kaliszanie mogli obejrzeć zabytkowy wóz strażacki z zasobów Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Kolonii, a także zabytkową pompę ręczną z OSP w Chełmcach.

XXIII Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych OSP w Ciechanowie

     W dn. 29 czerwca 2014 roku w ramach obchodów Dni Ciechanowa obdył się XXIII Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych OSP w Ciechanowie.

Udział w uroczystosciach wzieły następujące orkiestry dęte: Liw, Uniejów, Ropczyce, Gozdowo, Chełmce, Pułtusk, Strzelno, Mława, Krasocin, Szreńsk oraz Ciechanów.

     Przegląd rozpoczął się o godzinie 11:00 przemarszem orkiestr ulicą Warszawską. Przemarsz wraz z zatrzymaniem oceniany był przez jury. Po przemarszu wszystkich orkiestr na Plac Jana Pawła II nastąpiło oficjalne otwarcie przeglądu oraz wspólne wykonanie utworów m.in. Sygnał Straży Pożarnych, „Rycerze Floriana” oraz „Od Tatr do Bałtyku”.

W kolejym etapie każda z orkiestr prezentowała własne umiejętnści - 3 utwory ze swojego repertuaru, w tym jeden kompozytora polskiego.

Na koniec przeglądu zostały wręczone dyplomy i upominki.

     Organizatorem imprezy były m.in. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, Urząd Miasta, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie, COEK STUDIO i Ochotnicza Straż Pożarna w Ciechanowie.

Najsmaczniejsza potrawa z grzyba - część II konkursu Wysocko Wielkie

     W dn 08.06.2014r. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chełmcach wzięły udział w  finałowym już etapie konkursu na "Najsmaczniejszą potrawę z grzyba" w Wysocku Wielkim.

     Finałowa degustacja dań grzybowych odbyła się w czasie Wielkopolskiego Święta Wsi w Wysocku Wielkim w powiecie ostrowskim. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chełmcach przygotowały na degustację m.in. bigos z kapusty pekińskiej z pieczarkami, wafle z mięsem mielonym, pieczarkami i papryką, sałatkę z marynowanymi kurkami.

     Patronat nad kulinarnymi zmaganiami objął Janusz Piechociński oraz europoseł Andrzej Grzyb. Organizatorami konkursu byli: Wielkopolska Izba Rolnicza, Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich "Gospodyni", Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Wielkopolskiego, Agencja Rynku Rolnego i Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

W ramach nagrody reprezentant każdego z uczestników konkursu wyjedzie do Brukseli, gdzie odwiedzi Parlament Europejski. 

 

                                        GRATULUJEMY!!!

Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych OSP w Kaliszu

     W dniu 11 maja 2014 obył się w Kaliszu w Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych OSP. W uroczystości wzięło udział 18 orkiestr dętych z całej Wielkopolski.

     Przegląd orkiestr dętych uroczyście rozpoczęto na Głównym Rynku w Kaliszu, gdzie pod batutą Henryka Siudy orkiestry zagrały wspólnie dwa utwory „Rycerze Floriana” oraz „Orkiestry dęte”.

Następnie uroczystego powitania dokonał Krzysztof Grabowski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, zarazem wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP, prezydent Kalisza Janusz Pęcherz oraz europoseł Andrzej Grzyb.

     Po części oficjalnej orkiestry przemaszeroway ulicą Zamkową przed Basztę Dorotkę i tam zaprezentowały swoje umiejętności oraz zostały poddane fachowej ocenie jury z Zarządu Głównego OSP RP z Warszawy w składzie: Marian Chmielewski, Jerzy Zawisza, Wiesław Pitulski oraz przedstawiciel Związku Powiatowego OSP RP w Kaliszu, a także Związku Chórów i Orkiestr w Ostrowie Wielkopolskim. Wielkopolski Przegląd Orkiestr Dętych w Kaliszu został zorganizowany przez Stowarzyszenie Ludzie Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej, Zarząd Wojewódzki Związku OSP RP w Poznaniu, Zarząd Powiatowy Związku OSP RP oraz Polski Związek Chórów i Orkiestr.

 

     W sumie zagrało blisko 700 muzyków, a pokaz tańca przygotowało ponad 100 mażoretek. Osiem najlepszych orkiestr wyłonionych podczas przeglądu wojewódzkiego będzie reprezentowało Wielkopolskę na przeglądzie międzywojewódzkim.

Nasza Orkiestra Dęta OSP Chełmce zajeła 8 miejsce.

 

                                       GRATULUJEMY!!!

Zakończenie naboru uczestników ścieżki English Teaching Activities

Zaproszenie na Wojewódzki Przegląd Orkiestr Detych 2014

Serdecznie zapraszamy na Wojewówdzki Przegląd Orkiestr Dętych 2014r., który odbędzie sie 11 maja 2014r. w Kaliszu, a w którym uczestniczyć bedzie nasza orkiestra dęta.

Rozpoczęcie o godz.11.00 na placu Jana Pawła II.

Szczegółowy harmonogram poniżej.

 

Zapraszamy!

Harmonogram przeglądu Orkiestr Dętych 2014r.
Program przegladu.doc
Microsoft Word Document 392.5 KB
Wizytówka
Wizytowka Orkiestry OSP Chelmce.png
Portable Network Image Format 2.1 MB

Podziękowania dla p.Żanety Trębacz

Zarząd OSP Chełmce składa serdeczne podziękowania p.Żanecie Trębacz za przygotowanie zimnych przekąsek na poczęstunek strażacki z okazji Dnia Strażaka.

 

Dziękujemy!

Dzień Strażaka w OSP Chełmce

W dniu 3 maja 2014r. o godz. 10.45 rozpoczeły się obchody Parafialnego Dnia Strażaka przy OSP Chełmce. W obchodach uczestniczyły oprócz OSP Chełmce, jednostki z pobliskich miejscowości: Borek, Szałe, Żydów, Józefów.

Uroczystości rozpoczeły sie od złożenia wieńca i zapalenia zniczy pod Obeliskiem ku Czci Zmarłych Strażaków. Następnie wręczono srebrny medal za Zasłgui dla Pożarnictwa dh Annie Jabońskiej. Po złożeniu życzeń wszelkiej pomyślności przemarszerowano w rytm przygrywającej orkiestry dętej z OSP Chełmce do Kościoła parafialnego NNMP w Chełmcach.

 

Strażacy uczestniczyli we mszy świętej celebrowanej z okazji Święta ich patrona Św. Floriana w asyście orkiestry i solistki, która przepięknie zaśpiewała utwór "Ave Maria".

 

Po zakończonej mszy przemaszerowano do remizy strażackiej, podczas gdy na starym budynku naszej jednostki (a obecnie budynku szkoły) odpalono syrenę strażacką.

 

Uroczystość zakończyła się wspólnym posiłkiem.

 

 

 

Z okazji Dnia Strażaka składamy wszystkim strażakom wyrazy szacunku i uznania.

Dziękujemy Wam za bezinteresowną, trudną i odpowiedzialną służbę strażacką pełną poświęceń i wyrzeczeń dla ratowania ludzkiego życia, zdrowia i mienia.

 

 

 

Zaproszenie na obchody Dnia Strażaka w OSP Chełmce

Serdecznie zapraszamy wszystkie druhny, druhów, członków MDP i DDP, członków wspierających oraz symaptyków straży na Obchody Parafialnego Dnia Strażaka przy OSP Chełmce w dn.03.05.2014r.

 

Przebieg uroczystości:

10.45     -   zbiórka pod remizą strażacką OSP Chełmce

10.50     -   złożenie wieńca pod Obeliskiem ku Czci Zmarłych

                 Strażaków

11.00     -   wręczenie odznaczeń oraz składanie życzeń z okazji Dnia

                 Strażaka

11.15     -   przemarsz do kościoła NNMP w Chełmcach

11.30     -   msza święta

13.00     -   przemarsz do remizy OSP Chełmce

 

Serdecznie ZAPRASZAMY!

Spotkanie z dziećmi pt "Poznajemy sprzęt strażaki - samochody naszej jednostki OSP Chełmce"

Zaproszenie na IV spotkanie z dziećmi z DDP pt "Poznajemy sprzęt strażacki - wóz bojowy"

Zapraszamy dzieci z klas I-III na kolejne spotkanie pt."Poznajemy sprzęt strażacki" w dn.29 kwietnia 2014r. Spotkanie rozpocznie się o godz.13.00, zakończy koło 14.00. Spotkanie odbędzie się na terenie boiska szkolnego. Dzieci zostaną zabrane ze świetlci szkolnej

i odprowadzone po zakończonym

spotkaniu.

 

ZAPRASZAMY!

Święta Wielkanocne

Z okzaji Świąt Wielkiej Nocy Zarząd OSP Chełmce składa życzenia ....

  

Żeby śmiały się pisanki,

uśmiechały się baranki,

mokry dyngus zraszał skronie,

dużo szczęścia sypał w dłonie

 

Zarząd OSP Chełmce

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2014

Pierwszy etap rekrutacji do ścieżki English Teaching Activities.

Próba syreny

W dn.26.03.2014r. odbyła się uroczysta póba odpalenia syreny strażackiej zamontowanej na starej strażnicy OSP Chełmce, a obecnie budynku przedszkolnym przy Zespole Szkół im. jana Pawła II w Chełmcach.

Szkolenie młodzieży biorącej udział w OTWP 2014

Konkurs kulinarny "Na najsmaczniejszą potrawę z grzyba"

     Koło Gospodyń Wiejskich przy OSP w Chełmcach we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Opatówku wzięło udział w pierwszym etapie Konkursu Kulinarnego ''Na najsmaczniejszą potrawę z grzyba''.

Honorowy patronat nad konkursem objął poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb, a organizatorem konkursu jest Wielkopolska Izba Rolnicza oraz poseł na Sejm RP Piotr Walkowski, Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich "Gospodyni", Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Wielkopolskiego, Agencja Rynku Rolnego i Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

 

     9 marca w Domu Strażaka OSP Chełmce odbyło się spotkanie dla ponad 60 osób, podczas którego degustowane były potrawy z grzybów suszonych, pieczonych, marynowanych, pieczarek, kurek, borowików i boczniaków.

Uczestnicy delektowali się m.in. zupą z boczniaków, kapustą z pieczarkami, kaczymi żołądkami z pieczarkami, roladkami z grzybami suszonymi, roladą serowo - pieczarkową oraz słodkimi grzybkami.

Degustacja połączona była z obchodami Dnia Kobiet, a uczestnicy podziwiali także dekoracje specjalnie wykonane przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich przy OSP w Chełmcach na tą okazję: grzyby,  kwiaty, kosze, wazony oraz ptaki z papieru.  

     W spotkaniu wzięli udział m.in. Starosta Kaliski Krzysztof Nosal, Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego Mieczysław Łuczak, Wójt Gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, Kierownik Zespołu Doradczego w Kaliszu Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Stanisław Zabarski, Radni z Gmin Opatówek i Godziesze Wielkie, Ksiądz Kanonik Jerzy Salamon - proboszcz parafii Chełmce, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku Jadwiga Miluśka - Stasiak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku Mieczysława Jaskuła, Komendant Gminny OSP w Opatówku Stanisław Baran, Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Chełmcach Tomasz Mikucki.

 

     W miłej i rodzinnej atmosferze goście oraz członkinie Koła Gospodyń Wiejskich przy OSP w Chełmcach spędzili niedzielne popołudnie.

 

     KGW w Chełmcach dziękuje wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu degustacji: Wójtowi Gminy Opatówek, Przewodniczącemu Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Kaliszu, Przewodniczącemu Rady Gminy Opatówek, Sekretarzowi Gminy Opatówek, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Opatówku oraz Zarządowi OSP Chełmce.

Dzień Kobiet

     

Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, a w szczególności ukochanym druhnom z naszej jednostki.

 

Zarząd OSP Chełmce

 

 

 

KOBIETO...

… w dniu Twojego Święta

dużo zdrówka i miłości,

moc uśmiechu i słodkości,

mało smutku oraz łez,

pełni szczęścia jeśli chcesz…

Festiwal Potraw z Grzyba

     Koło Gospodyń Wiejskich przy OSP w Chełmcach we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Opatówku bierze udział w Konkursie Kulinarnym ''Na najsmaczniejszą potrawę z grzyba''.

     Honorowy patronat nad konkursem objął poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb, a organizatorem konkursu jest Wielkopolska Izba Rolnicza oraz poseł na Sejm RP Piotr Walkowski, Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich "Gospodyni", Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Wielkopolskiego, Agencja Rynku Rolnego i Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

     Celem konkursu jest popularyzacja tradycyjnej kuchni wielkopolskiej, promowanie produktów żywnościowych charakterystycznych dla Wielkopolski, promocja potraw z grzybami jako "dania na każdą okazję" oraz prezentacja potraw i umiejętności kulinarnych.

Konkurs składa się z dwóch etapów, podczas których trzeba przygotować wybraną potrawę dla minimum 50 osób. KGW przy OSP w Chełmcach pierwszy etap konkursu organizuje 9 marca 2014 r.

Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2013r.

     W dn. 9 lutego 2014r. odbyło się w strażnicy OSP Chełmce Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2013r. 

     Przed rozpoczęciem oficjalnej części spotkania wszyscy zebrani goście oraz druhny i druhowie z OSP Chełmce mieli możliwość po raz kolejny wysłuchania koncertu naszej orkiestry dętej, która zachwyca zarówno bogactwem repertuaru jak i techniką wykonania danych utworów.

     Otwarcia zebrania oraz powitania zaproszonych gości dokonał prezes OSP Chełmce Jarosław Budka. Wśród gości byli: starosta kaliski i jednocześnie prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP Krzysztof Nosal, przewodniczący rady powiatu Mieczysław Łuczak, prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP w Opatówku Bogdan Marszał, wójt gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, przewodniczący Rady Gminy Paweł Bąkowski oraz ks. kanonik proboszcz naszej parafii Jerzy Salamon.

Na początku zebrania prezes podziękował za wieloletnią służbę dh Stanisławowi Jabłońskiemu, który z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z funkcji sekretarza, przekazując tą funkcję członkowi Zarządu dh Dawidowi Ziąbce.

  W kolejnej części przedstawiono sprawozdania z działalności OSP oraz sprawozdanie finansowe, raport złożył również naczelnik OSP oraz prezes orkiestry. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej dh Henryk Owczarek po sprawdzeniu wszystkich dokumentów przedstawił wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi OSP za okres sprawozdawczy 2013r. Wniosek został zaakceptowany większością głosów.

     Następnie prezes OSP przedstawił plan działalności statutowo-programowej na 2014r. a skarbnik dh Tadeusz Kapitaniak przedstawił plan finansowy na 2014r. Oba zostały zaakceptowane jednogłośnie.

     W kolejnej części - w wolnych wnioskach - odbyła się dyskusja na temat przyszłości i finansów orkiestry dętej przy OSP Chełmce. 

Były również podziękowania i gratulacje oraz życzenia wytrwałości w dalszej tak aktywnej i owocnej pracy.

     Spotkanie zakończono wspólnym posiłkiem.

Pomysły na ferie

W dn.03-14.02.2014 dzieci mają ferie zimowe.

 

Jeśłi brakuje Wam pomysłu co robić, aby nie wiało nudą zachęcam do zapoznania się z poniższymi linkami - jest wiele ciekawych propozycji.

 

Życzymy udanego wypoczynku!!!

 

Plan zajęć podczas ferii w szkołach w naszej gminie

 

Propozycje spędzenia ferii organizowane w Kaliszu

 

Informacja nt ferii z Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu

 

Aquapark w Kaliszu

Konkursy dla dzieci organizowane przez Państwową Straż Pożarną

Zachęcamy dzieci oraz szkoły do udziału w konkursach organizowanych przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Szefa Obrony Cywilnej Kraju.

 

 

1. Konkurs plastyczny "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie". Szczegóły pod poniższym linkiem:

Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie...

 

 

2. Konkurs kalendarzowy na 2014 rok "Bądź bezpieczny w swoim domu". Szczegóły pod poniższym linkiem

Bądź bezpieczny w swoim domu...

 

 

Prace, odpowiedzi należy wysyłać pod poniższy adres:

 

Komenda Główna PSP, Wydział Informacji i Promocji

ul.Podchorążych 38

00-463 Warszawa

 

III Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP

     W dn 25.01.2014r. odbył się na hali im.Polskich Olimpijczyków w Opatówku Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP.

     Organizatorami turnieju byli: Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Opatówku oraz Urząd Gminy w Opatówku.

Główne cele rozgrywek to doskonalenia sprawności fizycznej  i popularyzacja sportu.

     W tunieju udział wzięło 7 drużyn, również i nasza z OSP Chełmce, która zakwalifikowała się do półfinału. Nasza drużyna otrzymała statuetkę, dyplom za udział oraz piłkę do futbolu.

 

Gratulujemy!

Ogłoszenie w sprawie BALU KARNAWAŁOWEGO

W dn.08.02.2014r. na sali biesiadnej w Chełmcach odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 793644712.

Podziękowania dla p.Agnieszki Duster

Zarząd OSP Chełmce składa serdecznie podziękowania dla Pani Agnieszki Duster właścicielki sklepu LEWIATAN w Wolicy za wsparcie finansowe dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

 

DZIĘKUJEMY!

Sonda dot inicjatywy OSP - powołanie Dziecięcej Drużyny Pożarniczej

Zachęcamy do głosowania w naszej ankiecie. Chcemy znać Wasze opinie. Ankieta jest anonimowa.

Dziękujemy.

III spotkanie z dziećmi z DDP pt "Jak Wojtek został strażakiem"

Zaproszenie na Opłatek Parafialny

     W dn.19.01.2014r. na sali OSP Chełmce odbędzie się Opłatek Parafialny. Uroczystość rozpocznie się o godz.15.00. W programie przewidziany jest koncert kolęd, które zagra nasza orkiestra dęta, jasełka w wykonaniu dzieci oraz występ zespołu parafialnego.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Zaproszenie na III spotkanie z dziećmi z DDP pt."Jak Wojtek został strażakiem".

Zapraszamy dzieci z klas I-III na kolejne spotkanie pt."Jak Wojtek został strażakiem" w dn.14 stycznia 2014r. w sali szkolnej nr.14. Spotkanie rozpocznie się o godz.13.00, zakończy koło 14.30.

 

ZAPRASZAMY!

 

Licznik odwiedzin

NASI SPONSORY

NESTLE POLSKA S.A.

Fabryka w Kaliszu

 

Wójt Gminy Opatówek

 

Starostwo Powiatowe Kalisz

 

DZIĘKUJEMY!!!!

Administrator strony Agnieszka Malkowska.

 

Kontakt -> patrz menu.

OSP Chełmce

Chełmce 38A

62-860 Opatówek

woj.wielkopolskie

nr KRS 0000013348